5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları Konusunda) Yasal Uyarı

FENOMEN OTO EKSPERTİZ Web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, yazılım ve markalar için üretici firmaların, yazılımcı ve üreticinin belirtilmediği durumlarda, info@fenomenotoekspertiz.com adresine e-posta göndererek bu durum hakkında görüşebilirsiniz. FENOMEN OTO EKSPERTİZ Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler yada medyalara kopyalanamaz.

Ayrıca,

Burada yayınlanan tüm metinler, resimler ve diğer bilgiler, üçüncü tarafların telif hakları olmadığı sürece, bu web sitesinin sağlayıcısının telif haklarına tabidir. Her durumda, iptal edilebilir ve devredilemez olan bu öğeleri çoğaltmak, yaymak veya halka açık şekilde çoğaltmak için, yalnızca web sitesi sağlayıcısı onay verirse izin verilir.

Bu web sitesinin içeriğine gönderme yapan linkler, web sitesi sağlayıcısının rızasını gerektirir. Bu onay, bağlantının kaynaklandığı web sitesinin içeriğindeki her temel değişiklik için yeniden talep edilmelidir ve herhangi bir zamanda gayrı resmi olarak iptal edilebilir. Yasa dışı, saldırgan, yanıltıcı veya küçük düşürücü içerikli sayfalardan bağlantı koymak her zaman yasaktır.

Bu web sitesinin içeriği büyük bir titizlikle hazırlanmıştır. Bununla birlikte, tüm içeriğin güncel ve eksiksiz olduğunu garanti edemeyiz.

Web sitesi sağlayıcısı, bu web sitesindeki bir bağlantı yoluyla erişilebilecek hiçbir web içeriği için sorumluluk kabul etmez, çünkü bu kendi içeriği değildir. Dış bağlantılar yasal olmayan içerikler açısından kontrol edildi ve bağlantı sırasında hiçbiri tanınmadı. Ancak, harici içeriği izlemek / incelemek zorunda değiliz.

Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.